KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568010
nr 1356 8010
Oidentifierad konstnär. Signerad AmBroso, Gräsänder. Signerad. Olja på duk, 60x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:41:52
350 kr
450 kr
600 kr
700 kr
800 kr